Пошук
Країна
Місто
КДІДПМіД - музей-архів дипломних робіт
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.
Про музей
В музеї-архіві зберігаються дипломні роботи випускників ВНЗ від кінця 1990-х років. У колекції також твори прикладного мистецтва, виконані у 1950-1970-х роках. Серед експонатів – гобелени (зокрема, гобелен за ескізом відомого художника Г. Пустовіта), вишивані рушники Е. Талащенко, керамічні, вишивані та ткані вироби, розписи на скла і тканині, різьба й інкрустація по дереву, художні вироби з металу, зокрема, ювелірні, сакральні твори (ікони), живопис, дизайн-проекти (дизайн середовища), сценічні та карнавальні костюми, тощо. В окреме збереження виділені роботи випускників спеціалізації графічного дизайну та промислового дизайну, що знаходяться на відповідних кафедрах.

Музей розміщений у двох приміщеннях на 1-ому та 2-ому поверхах центрального корпусу інституту. Приміщення для тимчасового збереження розташоване також на 5-ому поверсі гуртожитку інституту. На 1-ому поверсі центрального корпусу діє і виставкова зала (постійна та тимчасові експозиції). Нині здійснюється ремонт приміщення для зберігання творів, розташованого у підвальному приміщенні центрального корпусу інституту.

Виставки експонатів постійно проводяться як у приміщенні інституту, так і за його межами (у Центральному будинку художника, музеях Києва та України, навчальних закладах Києва та інших установах).
Інформація
Адреса: Київ
вул. Кіквідзе, 32
Сайт: http://www.vnz.univ.kiev.ua/content/museums/view/15